صنعت پوشش های مبتنی بر فناوری نانو در مصر تقویت می گردد

به گزارش سافاری رو، مصر برای تقویت صنعت پوشش های مبتنی بر فناوری نانو، قراردادی با یکی از شرکت های یونانی امضا کرد، هدف از این قرارداد توسعه فناوری رنگ های هوشمند، نانوپوشش ها و رنگ های مقاوم در برابر آب است.

صنعت پوشش های مبتنی بر فناوری نانو در مصر تقویت می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، شرکت صنایع شیمیایی هلیوپولیس، قرارداد مشارکتی را با شرکت مواد ساختمانی کریزور (Creazure) و شرکت نانوفوز (NanoPhos) یونان برای تقویت همکاری در زمینه پوشش های فناوری نانو امضا کرد.

این قرارداد به امضای ممدوح بدوی رئیس این شرکت مصری و خالد محمد حمزاوی مدیرعامل شرکت مواد ساختمانی کریزور و موسس و مدیرعامل نانوفوز رسیده است. این قرارداد با هدف فعال سازی همکاری در حوزه رنگ های هوشمند، پوشش های فناوری نانو و رنگ های ضدآب و ساختمانی به امضا رسیده است.

محمد احمد مرسی، وزیر تولیدات نظامی دولت مصر، که در مراسم امضای قرارد حضور داشت، گفت که این قرارداد به عنوان بخشی از راهبرد وزارت او برای مشارکت در پروژه های توسعه ملی در دست ساخت در سراسر کشور است.

نیکولاس گاریلیدیس سفیر یونان در مصر از روابط ریشه دار مصر با یونان و حمایت مستمر مصر از یونان نسبت به موضوعات مختلف مورد توجه دوجانبه ابراز قدردانی کرد.

وی نقش پیشرو مصر در منطقه را ستود و گفت یونان مشتاق ارتقای روابط دوجانبه در همه زمینه ها است. خالد محمد حمزاوی، مدیرعامل شرکت مصالح ساختمانی کریزور، از شراکت با یکی از شرکت های وابسته به وزارت تولیدات نظامی ابراز خوشحالی کرد و گفت که این شرکت ها دارای پتانسیل بزرگ فنی، فناوری و انسانی هستند که به اجرای هر پروژه یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2151

به "صنعت پوشش های مبتنی بر فناوری نانو در مصر تقویت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعت پوشش های مبتنی بر فناوری نانو در مصر تقویت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید