لیگ جهانی کاراته وان پاریس، حذف باقری و صادقی از رقابت های کاتا

به گزارش سافاری رو، در شروع مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس، نمایندگان کاتای ایران با وجود صعود به مرحله سوم از دور مسابقات کنار رفتند.

لیگ جهانی کاراته وان پاریس، حذف باقری و صادقی از رقابت های کاتا

به گزارش خبرنگار ورزشی سافاری رو، نخستین مرحله از رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در سال 2020 از صبح امروز (آدینه) در سالن پیردوکوبرتن شهر پاریس شروع شد و در رقابت های کاتای انفرادی بانوان نمایندگان کشورمان از دور مسابقات کنار رفتند.

فاطمه صادقی نخستین کاتاروی کشورمان، ابتدا در دور اول و در گروه 3 با کاتاروهایی از کشورهای آمریکا، ایتالیا، پرو، اسپانیا، سوئد و مراکش به رقابت پرداخت و با کسب امتیاز 23.2 به عنوان نفر چهارم راهی دور بعد شد. او در این مرحله نیز با کاتاروهایی از ژاپن، آمریکا، فرانسه، ایتالیا(2 نماینده)، پرو و جمهوری چک رقابت کرد و با کسب 24.54 امتیاز به عنوان نفر سوم راهی دور بعد شد.

در دور سوم فاطمه صادقی در گروه 2 با نمایندگان ایتالیا، ژاپن، آمریکا، فرانسه، آلمان، اسلوواکی و مونته نگرو هم گروه بود و با امتیاز 23.54 در صندلی پنجم نهاده شد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

نگین باقری دیگر کاتاروی کشورمان ابتدا در مرحله نخست و در گروه 8 با نمایندگانی از اسپانیا، آمریکا، ونزوئلا، تایلندو پرو به رقابت پرداخت و با کسب 23.58 امتیاز به عنوان نفر دوم راهی مرحله بعد شد. او در این مرحله نیز با کاتاروهایی از اسپانیا، آمریکا، ترکیه، اسلواکی، ونزوئلا، ایتالیا و انگلیس همگروه بود و با کسب امتیاز 24.54 امتیاز به عنوان نفر سوم راهی دور سوم شد.

در مرحله سوم، باقری به رقابت با کاتاروهایی از اسپانیا، ژاپن، هنگ کنگ، ترکیه، ایتالیا، کانادا و آمریکا پرداخت و با کسب امتیاز 23.4 در رتبه هشتم نهاده شد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

در ادامه مسابقات و از ساعاتی دیگر مبارزات کومیته انفرادی دو وزن بانوان (50- و55-کیلوگرم) و سه وزن مردان (60-، 67- و 75- کیلوگرم) برگزار خواهد شد و نمایندگان کشورمان به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

رقابت های لیگ جهانی کاراته وان پاریس با حضور 703 کاراته کا از 92 کشور به مدت سه روز در پاریس فرانسه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 876

به "لیگ جهانی کاراته وان پاریس، حذف باقری و صادقی از رقابت های کاتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ جهانی کاراته وان پاریس، حذف باقری و صادقی از رقابت های کاتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید