مدیران انجمن نفت ایتالیا به تهران آمدند، تفاهمنامه سازندگان تجهیزات نفت ایران و ایتالیا امروز امضا شد

به گزارش سافاری رو، تفاهمنامه ای در راستای دست یابی به تکنولوژی های روزجهان در ساخت شیرآلات مورد استفاده در صنعت نفت بین انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت و شرکتهای ایتالیایی فعال در ساخت شیرآلات امضا شد.

مدیران انجمن نفت ایتالیا به تهران آمدند، تفاهمنامه سازندگان تجهیزات نفت ایران و ایتالیا امروز امضا شد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار مالی سافاری رو، مدیران شرکت های مختلف سازنده تجهیزات نفتی کشور ایتالیا که عضویت انجمن نفت این کشور را دارند، صبح امروز در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت ایران به بازدید از این نمایشگاه پرداختند.

محل استقرار اعضای انجمن نفت ایتالیا از ساعت 9 تا 11 امروز، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بود که بیشترین تعداد سازندگان تجهیزات نفتی ایران در این سالن توانمندی های خود را به معرض نمایش گذاشته اند.

ساعتی پیش، نخستین تفاهمنامه سازندگان تجهیزات نفت ایران و ایتالیا به امضا رسید. این تفاهمنامه در راستای دست یابی به تکنولوژی های روزجهان در ساخت شیرآلات مورد استفاده در صنعت نفت است که میان انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت و شرکتهای ایتالیایی فعال در ساخت شیرآلات امضا شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 698

به "مدیران انجمن نفت ایتالیا به تهران آمدند، تفاهمنامه سازندگان تجهیزات نفت ایران و ایتالیا امروز امضا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران انجمن نفت ایتالیا به تهران آمدند، تفاهمنامه سازندگان تجهیزات نفت ایران و ایتالیا امروز امضا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید