ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه صنعت نان و غلات برگزار می کند

به گزارش سافاری رو، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان، با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه صنعت نان و غلات برگزار می کند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صنایع نرم و خلاق، حوزه های بسیار گسترده ای را در بر می گیرد، غلات، آرد و نان از جمله اقلامی است که ارتباط تنگاتنگی با موضوع فرهنگ سازی دارد.

در سال های اخیر تلاش شده است تا با همکاری شرکت های خلاق، فرهنگ عمومی اصلاح شود و دور ریز نان به حداقل برسد، همچنین اصلاح سلیقه مردم و آشناسازی ذائقه عمومی با نان های نو و پربازده تر که دور ریز کمتری دارد، یکی دیگر از اهداف استارتاپ ها و صنایع نرم و خلاق است.

بر این اساس، ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق و دبیرخانه ایران ساخت، تلاش دارد با حمایت از اینگونه گردهمایی های صنعتی، فعالان خلاق را ترغیب کند که حضور پررنگ تری در این گونه صنایع داشته باشند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان، که به دبیری و مدیریت علی معین برپا خواهد شد، موضوعات مختلفی از جلمه بهینه سازی تولید را به نام هدف این کنفرانس برگزیده است.

این رخداد در بازه زمانی 22 تا 25 شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران، برگزار می شود.

فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف آرد، نان و غلات، افزایش سطح سرمایه گذاری در صنایع مرتبط با آرد، نان و غلات، ایجاد بستر صادرات در جهت حمایت از تولید داخلی و ایجاد بستر های نوین در تولید، بازاریابی و فروش پس از عبور از چالش کرونا، از جمله بخشی از اهدافی است که برای این نمایشگاه معین شده است.

تولیدکنندگان نان صنعتی، سازندگان ماشین آلات نان، تولیدکنندگان صبحانه غلات، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تجهیزات کافه قنادی، تولیدکنندگان آرد، سازندگان ماشین آلات آردسازی، تولیدکنندگان خمیر مایه و بهبوددهنده، سازندگان سیلو، تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط، تولیدکنندگان آنزیم های مصرفی در صنایع غذایی، تولیدکنندگان دکوراسیون مرتبط، تولیدکنندگان امولسیفایر های خوراکی، صنایع بسته بندی، تولیدکنندگان قهوه و غلات افزودنی، تولیدکنندگان لباس کار مرتبط، مشاوران صنعت آرد و نان، تولید کنندگان تجهیزات مربوط به کاشت، داشت و برداشت غلات، تولیدکنندگان غلات، استارتاپ ها، شرکت های خلاق و دانش بنیان، از جمله گروه های مخاطب و شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

همچنین تمهیدات گسترده ای برای رعایت پروتکل های بهداشتی مرتبط با همه گیری کرونا در نظر گرفته شده است. حضور کننده بهداشت در همه سالن ها، ایجاد گیت غربالگری و ضدعفونی، ممنوعیت ورود بدون ماسک، افزایش فضای راهروه ها و اجرای سختگیرانه قوانین مرتبط با فاصله گذاری اجتماعی برخی اقدامات انجام گرفته در این حوزه است.

با توجه به اهمیت حوزه آزد و نان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاسیس، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان، حمایت کرده است.

این کانون هم از جمله حامیان برگزاری این رویداد علمی و فناورانه است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه به سامانه اطلاع رسانی ibex.ir مراجعه کنند. این نمایشگاه با شعار پشتیبانی، مانع زدایی و حمایت از صادرات آغاز به کار خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1825

به "ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه صنعت نان و غلات برگزار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه صنعت نان و غلات برگزار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید