مردم به سریال طنز نیاز دارند ، دنبال حاشیه نبوده ام

به گزارش سافاری رو، بهنوش بختیاری که اخیرا با سریال میانبر در شبکه پنج سیما دیده شد درباره نبود خود در تلویزیون در این سال ها خاطرنشان کرد: من این سال ها سخت گیری خود را بیشتر کرده ام چون دوست داشتم نقش های متفاوت تری را تجربه کنم در تلویزیون هم پیشنهادهایی داشتم اما فکر کردم نقش ها چیزی ندارد.

مردم به سریال طنز نیاز دارند ، دنبال حاشیه نبوده ام

بختیاری در گفتگو با خبرنگار خبرنگاران درباره میانبر نیز بیان کرد: من این سریال را کاملا دلی بازی کردم چون فکر کردم در شرایط کرونا که مردم دلشان گرفته و حالشان بد است خوب است سریال طنزی در تلویزیون داشته باشم. من طی مدتی که در تلویزیون نبودم خیلی کارها را رد کردم اما برایم مهم بود در این شرایط در تلویزیون حضور داشته باشم.

بختیاری با اشاره به نیاز خانواده ها به سرگرمی اظهارکرد: فشاری که قرنطینه و کرونا به خود من و خانواده ام اورد سخت بود چراکه مجبور بودیم در خانه بمانیم مجبور بودیم عزیزانمان را دیر به دیر ببینیم. خود من تقریبا 2 ماه شده است که مادرم را حضوری ندیده ام و به صورت تماس تصویری با او حرف می زنم.

پایتخت حال خوب کن بود

این بازیگر یادآور شد: مادر خود من با تماشای سریال هایی مثل پایتخت حالش خوب می شد. به هر حال وظیفه ما این نیست که فقط بگوییم در خانه های خود بمانید از طرفی باید این فضا را برای مردم فراهم کنیم و من به سهم خود دوست داشتم با بازی در یک سریال چنین کاری کنم.

این بازیگر که این روزها وقت بیشتری برای خواندن کتاب دارد درباره کتاب هایی که مطالعه می کند، توضیح داد: کتابی که الان خیلی دوست دارم کتاب شدن از میشل اوباماست که او را به عنوان زنی قدرتمند دنبال می کنم. چند کتاب دیگر هم در این چند وقت خوانده ام و همانطور که می دانید یک کمپین کتابخوانی دارم که هر بار کتاب هایی را آنجا معرفی می کنم. تا به حال 311 کتاب در آن معرفی شده است.

بهنوش بختیاری درباره اینکه چقدر امیدوار است خاطره برخی سریال هایش دوباره در تلویزیون تکرار شود، گفت: ادم همیشه باید امیدوار باشد در این سال ها تلویزیون فرایند رو به رشد نداشته و سریال هایی مثل جایزه بزرگ، برره و خانه به دوش تکرار نشده است اما با این حال متن ها و سریال های خوبی خواهند امد و من فکر می کنم شخصیت هایی مثل من که برای مدیوم تلویزیون ساخته شده ایم همیشه درنهایت می توانیم نقش های خوب را تکرار کنیم.

دنبال حاشیه نیستم

وی درباره اینکه چرا بسیاری از سخنان و رفتارهای او در شبکه های اجتماعی به حاشیه تبدیل شده است، بیان نمود: من هرگز دنبال حاشیه نبودم این سال ها به طرز ناجوری برای من حاشیه درست کردند. هر مساله ای حرفی یک تبلیغ ساده نمی دانم چرا داستانی می شود در بیشتر موارد هم معلوم می شود. بیشتر موارد هم انها که خواسته اند مرا به زمین بزنند سرشان به سنگ خورده است. ما می تواستیم استفاده های مثبتی از اینستاگرام کنیم اما عده ای آن را خراب کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1092

به "مردم به سریال طنز نیاز دارند ، دنبال حاشیه نبوده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم به سریال طنز نیاز دارند ، دنبال حاشیه نبوده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید