معرفی Racing Green مرسدس بنز X کلاس

به گزارش سافاری رو، وانت پیک آپ مرسدس بنز X کلاس بدون هیچ جایگزینی از سبد محصولات خودروساز آلمانی بیرون رفت. اما متخصصان تیونینگ هنوز به احیای این وانت امید دارند. این گونه است که کارلکس دیزاین (Carlex Designs) آن را دوباره طراحی نموده.

معرفی Racing Green مرسدس بنز X کلاس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از زومیت، احتمالاً هیچ تیونر دیگری در جهان، بیشتر از کارلکس دیزاین روی مرسدس بنز کلاس X کار ننموده است. حتی اگر شرکت خودروسازی آلمانی آن را از سبد فراوری خود حذف کند، این شرکت تیونینگ خودرو دست از اصلاح وانت کلاس X برنمی دارد. باید اعتراف کنیم با این طرح رنگ سبز تیره Racing Green، آسان نیست که به سادگی از کنار این محصول بگذریم.

مرسدس بنز X کلاس Racing Green، نهمین پروژه کارلکس دیزاین روی وانت آلمانی است و احساس ما می گوید که به هیچ وجه آخرین پروژه نیست. تغییر عمده در پروژه ریسینگ گرین (Racing Green) به نمای خارجی و همچنین فضای داخل کابین توجه دارد.

کارلکس دیزاین برای اصلاح این وانت از کیت بدنه فیبر کربنی جدید استفاده می نماید. اکنون کاپوت از ورودی هوای برجسته در وسط بهره می برد. رکاب های جانبی جدیدی وجود دارد، سپر کاملا جدید به نظر می رسد و جلوپنجره دوباره طراحی شده است. این تیونر اکنون به جای ستاره سه پر مرسدس بنز از نشان Carlex در جلوپنجره استفاده می نماید. کارلکس دیزاین از گلگیرهای پرچ شدنی برجسته ای استفاده نموده است که فضای بیشتری برای چرخ های عظیم تر ایجاد می نماید.

کل بدنه سبزرنگ است و به لطف رنگ سفید مسابقه ای روی کاپوت و در کفی عقب، رنگ نمادین سبز مسابقه ای انگلستان را یادآوری می نماید. متخصصان کارلکس دیزاین، طرح رنگ این وانت را با استفاده از یک روش سفارشی ایجاد کردند.

فضای داخلی مرسدس بنز X کلاس کارلکس دیزاین به همان اندازه نمای بیرونی منحصربه فرد و تماشایی است. تزئینات متضاد سیاه و سبز با قطعات برجسته آلومینیومی در داخل کابین وجود دارد. کارلکس دیزاین جایگاه های استاندارد را مشابه خودروهای مسابقه ای، با جایگاه های گود (اسپرت) جایگزین نموده است. کمربندهای ایمنی و هدلاینر نیز به رنگ سبز هستند. غربیلک فرمان تغییر شکل یافته با چرم سوراخ شده و کربن، این منظره تماشایی را تکمیل می نماید.

کارلکس دیزاین هیچ اشاره ای به قیمت این نسخه منحصربه فرد ننموده است و باید ببینیم در آینده با چه قیمتی وارد بازار خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1522

به "معرفی Racing Green مرسدس بنز X کلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی Racing Green مرسدس بنز X کلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید