ملکه انگلیس: دولت طرح قانون مقابله با فعالیت خصمانه کشورهای خارجی را ارائه می نماید

به گزارش سافاری رو، ملکه انگلیس امروز (سه شنبه) بیان کرد، دولت لندن طرح قانون جدیدی ارائه خواهد نمود که توانایی این کشور در مقابله با فعالیت خصمانه کشورهای خارجی را افزایش می دهد.

ملکه انگلیس: دولت طرح قانون مقابله با فعالیت خصمانه کشورهای خارجی را ارائه می نماید

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، الیزابت دوم، ملکه انگلیس در مجلس اعیان به مناسبت افتتاحیه جلسه جدید مجلس سخنرانی 10 دقیقه ای داشت و به تشریح اولویت های دولت و طرح قانون مورد نظر برای جلسه جدید پرداخت.

ملکه انگلیس گفت: این طرح قانون برای مقابله با فعالیت خصمانه کشورهای خارجی ارائه خواهد شد. وزرای من آنالیز یکپارچه امنیت، دفاع، توسعه و سیاست خارجی را انجام خواهند داد. وزرا همچنین به دنبال تصویب قانونی هستند که یک آژانس تحقیقات پیشرفته در بحبوحه سریع ترین افزایش بودجه عمومی برای تحقیق و توسعه شکل دهند.

به گفته الیزابت، هدف دولت انگلیس حمایت از مشاغل و تقویت رشد به عنوان بخشی از ریکاوری مالی از پاندمی کروناست. برنامه هایی هم برای مقابله با شماری از مسائل اجتماعی از جمله ممنوعیت تغییر درمانی در دست انجام است. از آن برای تغییر جهت گیری جنسی فرد استفاده می گردد. ملکه انگلیس گفت: تدابیری برای رسیدگی به اختلافات نژادی و قومی و ممنوعیت تبدیل درمانی ارائه میگردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1760

به "ملکه انگلیس: دولت طرح قانون مقابله با فعالیت خصمانه کشورهای خارجی را ارائه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه انگلیس: دولت طرح قانون مقابله با فعالیت خصمانه کشورهای خارجی را ارائه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید