منوی غذای نشست گروه 20 در چین

به گزارش سافاری رو، برای ضیافت های صبحانه، ناهار و شام رهبران 20 کشور صنعتی حاضر در نشست گروه 20 که در چین برگزار گردید، بهترین آشپزان از بریسبن استرالیا دعوت به کار شدند و غذاهای شگفت انگیز و خوشمزه ای را برای آن ها تهیه و تدارک دیدند.

منوی غذای نشست گروه 20 در چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به نقل از پایگاه خبری استرالیا نیوز، مارتین لاتر، سرآشپز مرکز گردهمایی ها و نمایشگاه های بریسبن استرالیا منوی غذاهای سرو شده در نشست گروه 20 در چین را معین نموده است که در ذیل می آید:

منوی صبحانه

سیاستمداران حاضر در نشست، صبح خود را با 10 هزار نان کروسان و 5000 قطعه شیرینی دانمارکی شروع کردند و البته برای جلوگیری از خواب آلودگی شان در طول روز و در نشست ها، حدود 700 تن از خدمه، 100 هزار فنجان قهوه های استرالیایی سرو کردند.

همچنین برای سلامت مهمانان انواع میوه های محلی شامل انبه و آناناس از ساحل سانشاین سرو شد.

تمامی غذاها در کاسه های سفالی، نقره و بلور سرو شدند تا از این مسئله اطمینان حاصل گردد که وجهه استرالیا که مسئول تهیه و تدارکات منوهای غذایی برای میهمانان این نشست بود، خدشه دار نگردد.

منوی ناهار

100 سرآشپز روزانه 14 ساعت کار کردند تا مطمئن شوند که میهمانان شامل 25 رهبر و 4000 هیئت گرسنه نمی مانند. غذاهای دریایی شامل میگو و خرچنگ در منوی ناهار اولویت داشت. در مجموع 25 هزار کیلوگرم مواد غذایی تازه برای تهیه 100 هزار غذا استفاده شد. همچنین از سبزیجات تازه به عنوان دورچین در کنار ظروف غذاها نیز استفاده شد.

منوی شام

برای رهبران و هیئت همراه در نشست گروه 20 استیک باربکیو سرو شد. گوشت بره نیز در منو بود که در روغن زیتون اعلای راتدونی استرالیا پخته شده بود.

منوی شیرینی ها

دسرهای خوشمزه نیز برای مهمان ها سرو شد. 100 هزار نمونه شیرینی های خوشمزه در جریان این مراسم برای مهمان ها سرو شد که از جمله آن می توان به ویفرهای خوشمزه تیم تام استرالیا و کیک خامه ای درست شده از مرنگ به نام پاولووا اشاره نمود که مختص روسیه است.

بسیاری از این غذاها را تنها برای سرو در این نشست تهیه نموده بودند. از طرفی نگرانی اصلی درباره مسموم شدن این غذاها بود چرا که هیچ حفاظتی از آن ها نمی شد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 545

به "منوی غذای نشست گروه 20 در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منوی غذای نشست گروه 20 در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید