نمایندگان کشتی قم راهی تایلند شدند

خبرنگاران: نمایندگان کشتی قم به منظور شرکت در مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا راهی تایلند شدند.

نمایندگان کشتی قم راهی تایلند شدند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگاران از قم، تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان برای شرکت در رقابت های آسیایی و گزینشی المپیک چین امروز راهی چونبوری تایلند شدند که یک کشتی گیر، یک مربی و یک داور از قم نیز در این مسابقات حضور دارند.

رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 18 تا 21 اردیبهشت ماه در شهر چونبوری تایلند برگزار می گردد و علی اصغر شهبازی کشتی گیر قمی و فرنگی کار سنگین وزن کشورمان در حالی همراه با تیم ملی راهی این رقابت ها می گردد که با قهرمانی در وزن 100 کیلوگرم رقابتهای کشوری توانست صندلی خود را در تیم ملی تثبیت کند.

نکته دیگر در مورد لیست نهایی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان حضور روح الله میکائیلی مربی ارزنده قمی کشتی کشورمان به عنوان مربی این تیم در این رقابت هاست که به همراه علی اشکانی به عنوان سرمربی راهنمایی این تیم را بر عهده دارد.

سعید عباسی داور بین المللی استان قم نیز همراه با تیم اعزامی به این رقابت ها حضور دارد و به عنوان یکی از داوران ایرانی حاضر در این مسابقات قضاوت می نماید.

این در شرایطی است که کشتی قم در اوزان دیگر نیز علاوه بر شهبازی نامزدهایی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی داشت که در نهایت تنها علی اصغر شهبازی پیروز به کسب این افتخار شد.

محمد جواد رضایی کشتی گیر وزن 42 کیلو گرم به همراه علیرضا نجاتی کشتی گیران قمی دعوت شده در این وزن به اردوی تیم ملی بودند که در کنار محمدرضا مختاری فرنگی کار استان فارس برای به دست اوردن دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی نوجوان در مسابقات آسیایی رقابت کردند اما در نهایت کشتی گیر استان فارس برای اعزام به مسابقات آسیایی انتخاب شد.

دیگر کشتی گیر قمی دعوت شده به تیم ملی حسین ابراهیمی در دسته 63 کیلوگرم بودکه به همراه هاشم محمودی از اردبیل و مهدی زیدوند از خوزستان در این دسته حضور پیدا کرد که دو بنده تیم ملی به مهدی زیدوند رسید.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 4 آبان 1398 شناسه مطلب: 530

به "نمایندگان کشتی قم راهی تایلند شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان کشتی قم راهی تایلند شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید