وقت تلف کردن و درگیری دو نیمکت فوتبال جهان سومی است

به گزارش سافاری رو، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هیچ تیمی در آبادان مساوی هم نگرفته بود، اما ما جنگیدیم و پیروز شدیم.

وقت تلف کردن و درگیری دو نیمکت فوتبال جهان سومی است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محرم نوید کیا بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: دو نکته را دلم می خواهد اول صحبت هایم بگویم. از حمایت های مدیران باشگاه متشکرم، دلم می خواهد مثل سال های گذشته از تیم حمایت کنند تا بتوانیم راهمان را بهتر جلو برویم.

وی اضافه نمود: قبل از بازی هواداران خیلی خوب نفت را دیدم که خیلی محبت داشتند و تیم ما را هم تشویق کردند و دوست داشتم از آن ها تشکر کنم. بهترین موقع بازی و در اوایل بازی گل زدیم و بعد از آن کار دفاعی را خوب انجام دادیم. معتقدم دفاع کردن خودش یک نوع هنر است که برخی تیم ها خیلی خوب این کار را انجام می دهند و ما هم در نیمه اول خوب دفاع کردیم، ولی در نیمه دوم گل خوردیم و بعد از گل مساوی موقعیت های گل زیادی ایجاد کردیم. برایم مهم است که هیچ تیمی در آبادان مساوی نگرفته بود، اما بازیکنان با تمام توان تلاش کردند و بعد از مساوی هم جنگیدند و به بازی برگشتند و جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. به هواداران سپاهان هم تبریک می گویم.

نوید کیا در مورد اینکه تا به حال یاد نداریم که سپاهانی ها وقت کُشی کنند، خلعتبری چند دقیقه وقت کشت آیا این شیوه جدید سپاهان است، گفت: من درک تان می کنم تیم تان را دوست دارید و احساساتی هستید. من چنین سبک بازی را دوست نداریم. خلعتبری در نیمه اول دو بار مصدودم شد و احساس کردم می تواند در نیمه دوم بازی کند، اما دقیقه 48 دست بلند کرد و تعویض شد، چون مشکل داشت.

وی اضافه نمود: شایان مصلح هم مشکل دارد و باید پزشکان بررسی کنند. من چنین سبک فوتبالی را دوست ندارم و اگر بازیکنانم افتادند، آسیب دیدند. من مخالف چنین سبک هایی هستم و قطعا چنین بازی که شما می گویید از بازیکنانم سر بزند خودم نفر اولی هستم که جلویشان می ایستم. این نوع بازی برای تیم هایی است که برنامه ندارند و در واقع فوتبال جهان سومی است که خودتان را بیندازید و این نیمکت با آن نیمکت بحث کند و قطعا بازیکنانم چنین روشی بازی نمی کنند. امکان ندارد چنین سبک بازی داشته باشیم که بازیکن خودش را بیندازد و دکتر به زمین بیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1580

به "وقت تلف کردن و درگیری دو نیمکت فوتبال جهان سومی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقت تلف کردن و درگیری دو نیمکت فوتبال جهان سومی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید