بسکتبال

ورزشکارانی که گرفتار کرونا شده اند

روزنامه شهروند: در روز هایی که یکی یکی تمامی رویداد های ورزشی دنیا برای جلوگیری از شیوع کرونا لغو می شوند و حتی نگرانی درباره تعویق یک یا دو ساله المپیک هم وجود دارد، بعضی از ستاره های ورزش در دنیا به این ویروس خطرناک مبتلا شدند؛ اتفاقی که در روز های...

10 شهریور 1399

حامد حدادی: در المپیک نباید اشتباه کنیم، می خواهم سیزده به در ایران باشم!

سنتر تیم ملی بسکتبال ایران گفت: امیدوارم آنقدر به پختگی برسیم که در بازی های بزرگی چون المپیک اشتباه نکنیم.

11 فروردین 1399

حاتمی: می توانستیم پیروز این ملاقات شویم، اما نشد

خبرنگاران/اصفهان سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: بازی بدی نبود، بازیکنان ما بازی را خوب اداره کردند اما مهم لحظات پایانی بازی است.

14 اسفند 1398

به دنبال کسب سهمیه جهانی در مسابقات آسیایی چین هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بزرگسالان از اعزام تیم ملی بسکتبال به مسابقات قهرمانی آسیا اقیانوسیه و انتخابیه قهرمانی دنیا به چین اطلاع داد و گفت: تمام سعی مان بر این است تا بتوانیم سهمیه مسابقات دنیای آلمان را در چین کسب کنیم.

11 بهمن 1398

سیفی زاده: منکر مسائل داوری نیستم و کوشش می کنیم شرایط بهتر گردد

مسئول کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال گفت: داوری اشکلات خودش را دارد و ما نمی گوییم اشکلی نبوده است، هدف ما این است که این اشتباهات و مسائل به حداقل برسد.

9 دی 1398

عدالت به معنای رعایت مساوات نیست

معاون توسعه امور ورزش استان فارس با تاکید براینکه عدالت به معنای مساوی بودن نیست، توزیع امکانات سخت و نرم افزاری متناسب با ظرفیت ها و شاخص های مختلف عدالت محسوب می شود.

22 آبان 1398

خشم شدید پکن از اظهارات نفر دوم دولت آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن رد اظهارات ضد چینی مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا و تاکید او بر نقض آزادی ها در هنگ کنگ اظهار داشت که واشنگتن به جای اتهام زنی ، مسائل داخلی خودش را برطرف کند.

6 آبان 1398

جام جهانی بسکتبال، دومین شکست ایران، ادامه کوشش شاگردان شاهین طبع در گروه بازنده ها

تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی 2019 چین مقابل تونس بازنده شد.

25 مهر 1398

نیکخواه بهرامی: سربارِ بسکتبال نیستم، خیلی ها را روسیاه کردیم

صمد نیکخواه بهرامی در تبادل نظر با خبرنگاران با ابراز خرسندی که از اینکه تیم ملی بسکتبال برای دومین بار پیروز به کسب سهمیه المپیک شده است، از بعضی واکنش های عجولانه نسبت به عملکرد این تیم انتقاد کرد.

25 مهر 1398

مغانلو: برای موفقیت احتیاج به حمایت داریم، ذوالقدر: نتایج گوانجو را در اینچئون تکرار می کنیم

به گزارش خبرنگاران، اعضای کادر فنی تیم ملی تکواندو ایران به همراه رئیس سازمان تیم های ملی در نشستی خبری که امروز دوشنبه برگزار گردید، عملکرد تیم ملی در ماه های اخیر و برنامه های این تیم تا بازیهای آسیایی را تشریح کردند.

26 شهریور 1398

دومین برد پتروشیمی ایران با غلبه بر نماینده چین تایپه

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های پتروشیمی بندر امام و پایوآن چین تایپه در روز دوم مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا امروز آدینه برگزار گردید که طی آن شاگردان مهران حاتمی پیروز شدند حریف خود را با نتیجه 96 بر 63 شکست دهند.

10 شهریور 1398

شروع مسابقات بسکتبال بانوان در کرمان

رقابت های بسکتبال بانوان، جام تکریم رمضان با ورزش با حضور 7 تیم در کرمان شروع شد.

6 مرداد 1398