امضای تفاهم نامه همکاری میان ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

به گزارش سافاری رو، ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه توسعه صنعت گردشگری امضا کردند.

امضای تفاهم نامه همکاری میان ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این تفاهم نامه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی براری معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل امضا شد.

مدیرعامل ایرانسل در این مراسم با اشاره به پیشرو بودن این اپراتور در راه اندازی و توسعه نسل سوم و چهارم اینترنت همراه (3G/4G) و راه اندازی گسترده ترین شبکه اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) به کاهش چشمگیر فاصله ایران با جهان در زمینه توسعه فناوری های مخابراتی اشاره و شرح داد که با تلاش های صورت گرفته، ایران فاصله تکنولوژیکی با کشورهای پیشرفته جهان ندارد.

دزفولی توسعه زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی را لازمه ورود گردشگران خارجی و ارتباط با جهان خارج دانست و بر این نکته تاکید کرد که درگیر کردن شرکت های دانش بنیان، لازمه پیشرفت در این زمینه است که ایرانسل همواره در این زمینه پیشگام بوده است.

در این مراسم همچنین رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر همگرایی سازمان ها و دستگاه های اجرایی، از جمله مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه توسعه صنعت گردشگری، این همگرایی را فرصتی مهم و امکانی قابل توجه برای جهش سریع ایران در رقابت منطقه ای در توسعه گردشگری دانست.

بر اساس این گزارش، تفاهم نامه همکاری بین ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با توجه به ضرورت ارائه خدمات بهینه به گردشگران داخلی و بین المللی و استفاده از خدمات، توانمندی ها و زیرساخت ارتباطی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران جهت ارائه خدمات بهتر به گردشگران و به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق بیشتر صنعت گردشگری و با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از ابزارها و تکنیک های نوین از جمله تلفن همراه در ارتقای رضایتمندی از خدمات ارائه شده، از طریق علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر روز شنبه 23 مرداد ماه در محل این سازمان به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، طرفین همکاری خود را در جهت ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و بین المللی به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق صنعت گردشگری، ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای مخابراتی ایرانسل و توسعه زیرساخت های فنی و ارتقای پوشش شبکه در نقاط ویژه گردشگری توسعه خواهند داد.

منبع: کجارو / irancell.ir
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2055

به "امضای تفاهم نامه همکاری میان ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری میان ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید