انتخاب بازیگران بر اساس تعداد فالوور اینستاگرام!

به گزارش سافاری رو، بازیگر سریال عروس تاریکی گفت: متاسفانه امروزه بازیگران بر اساس تعداد فالوور و میزان فعالیت خود در شبکه های مجازی انتخاب می شوند.

انتخاب بازیگران بر اساس تعداد فالوور اینستاگرام!

به گزارش ، مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر به مدت یک سال است که مشغول بازی در سریال عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی هستم. همچنان شش ماه از فیلمبرداری این اثر باقی مانده و به غیر از به دلیل مشغله فراوان نتوانستم کار دیگری را قبول کنم.

وی درباره زمان پخش سریال عروس تاریکی تاکید نمود: هنوز زمان دقیقی برای پخش این سریال معین نشده اما با توجه به زمانی که از فیلمبرداری باقی مانده این سریال سال آینده روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

بازیگر فیلم سینمایی معراجی ها درباره سایر پیشنهادات سینمایی و تلویزیونی اظهار کرد: طی این مدت پیشنهادات زیادی داشتم اما به نوعی پیشنهاد دلچسبی برایم نبوده و ترجیح دادم در آنها بازی نکنم. اینکه می گویم پیشنهاد دلچسب نبوده شامل فیلمنامه نه چندان خوب، دستمزد کم و همین طور گروهی می گردد که دوست نداشتم با آنها کار کنم.

وی درباره فاصله دریافت خود از فضای سینما تاکید نمود: من همواره سینما را ترجیح می دهم اما به واسطه فعالیت مداومم در تلویزیون به طور ناخودآگاه از فضای سینما دور شدم. سینما و تلویزیون در همه جای جهان تفکیک شده است و من هم به واسطه بازی زیاد در تلویزیون به نوعی بازیگر تلویزیون تلقی شدم و همین مرا از سینما دور کرد.

بازیگر سریال مدینه درباره حضور برخی چهره های شبکه های مجازی در سینما به عنوان بازیگر توضیح داد: دلیل اصلی ورود پرتعداد بازیگرانی که فعالیت بالایی در شبکه های مجازی به سینما تنها و تنها گیشه است. البته این ورود به سینما هیچ ضربه ای نمی زند زیرا سینمای امروز ما تماماً سینمای گیشه است.

وی در همین راستا اضافه نمود: متاسفانه امروزه بازیگران بر اساس تعداد فالوور و میزان فعالیت خود در شبکه های مجازی انتخاب می شوند. انگار سینمای امروز تصور می نماید که نسبت فروش بلیت رابطه مستقیم با تعداد فالوور یک بازیگر دارد. گرچه این حضور به خود سینما ضربه ای نمی زند اما معنای واقعی هنر لطمه می زند.

بازیگر سریال ویلای من وضعیت امروز سینما را ناراحت کننده خواند و اضافه نمود: کیفیت در سینمای امروز متاسفانه هر سال دریغ از پارسال است. کیفیت فیلم ها و بازی ها در سینما به شدت افول نموده است. سواد سینما به خصوص در حیطه بازیگری طی سالیان اخیر به شدت پایین آمده است و ما شاهد آثار به شدت ضعیفی در چرخه اکران هستیم.

وی ادامه داد: متاسفانه این بازیگران با کیفیتی بسیار پایین به عرصه بازیگری وارد شده و خیلی زود از رده خارج می شوند. البته این را هم بگویم که بسیاری از بازیگران خوب و کارنموده ما هم به راحتی کنار گذاشته شده اند. این اتفاق باعث شده که اکثریت بازیگران پیشکسوت و خوب ما خانه نشین شوند.

کاویانی با اشاره به کنار گذاشته شدن پیشکسوتان سینما اعلام نمود: البته این را بگویم اگر کسی حتی تصادفا وارد عرصه بازیگری گردد و کارش را خوب انجام دهد و از عهده نقش های متفاوت بر آید بسیار هم خوب است اما مشکل اصلی آنجاست که احترام به نسل های پیشکسوت سینما از بین رفته است. از نظر من حضور جوانان از شبکه های مجازی و غیره آنچنان بد نیست بلکه عدم احترام بزرگان سینما توسط برخی تازه کار فاجعه است.

منبع: میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 180

به "انتخاب بازیگران بر اساس تعداد فالوور اینستاگرام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب بازیگران بر اساس تعداد فالوور اینستاگرام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید