خوزستان، اسکوچیچ: اطرافیان باشگاه نفت باید سطح توقع شان را پایین بیاورند، نیمه دوم مثل مسابقه بوکس بود

به گزارش سافاری رو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم بعد از این بازی کسانی که می توانند به باشگاه یاری نمایند این کار را انجام دهند و یاری حالی برای باشگاه باشند.

خوزستان، اسکوچیچ: اطرافیان باشگاه نفت باید سطح توقع شان را پایین بیاورند، نیمه دوم مثل مسابقه بوکس بود

به گزارش سافاری رو از آبادان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از برد 2 بر یک خانگی تیمش مقابل تراکتور تبریز گفت: ابتدا به بازیکنانم تبریک می گویم، نه فقط به خاطر این بازی بلکه همه اتفاقات و شرایطی که اطراف باشگاه وجود دارد. امیدوارم بعد از این بازی کسانی که می توانند به باشگاه یاری نمایند این کار را انجام دهند و یاری حالی برای باشگاه باشند. درباره بازی باید بگویم که واقعا از بخش عمده ای از نیمه اول از بازی بازیکنانم راضی هستم و فکر می کنم یک بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و سازمان یافته مانند یک تیم واقعی بودیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم زمانی که 2 بر صفر جلو بودیم، خیلی از مواقع بدون اینکه کنترلی از خودمان نشان دهیم ریسکی بازی می کردیم و می توانستیم بازی را در کنترل خودمان داشته باشیم. یک بار دیگر به همه طرفداران تبریک می گویم و فکر می کنم که همه را راضی به خانه هایشان فرستادیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه کرد: آن طوری که سیستم بازی تیمم را تغییر دادم، محمود مطلق زاده بهتر از غبیشاوی به ما یاری کرد. امروز یک پیروزی بزرگ به دست آوردیم و اگر دو تیم را با هم مقایسه کنید، تراکتور دارای دو تیم است.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که مصدومیت آل کثیر جدی بود؟ گفت: عیسی امروز از بازی بیرون آمد به خاطر اینکه هفته گذشته مصدوم بود و تمرین خوبی نداشت، امروز مصدوم شد و تصور کنید اگر بازی قبل من او را بازی می دادم چه اتفاقی می افتاد. با او مسئله ای ندارم و به خاطر اینکه مصدومیتش تشدید نشود او را هفته پیش بازی ندادم. ما یک خانواده هستیم و نیازی نیست که این مسائل را بیرون از مجموعه بازگو کنیم.

وی درباره اینکه صنعت نفت می توانست به گل های بیشتری هم برسد، توضیح داد: نیمه اول کاملا تحت کنترل ما بود و خیلی خوب و سازمان یافته بازی و پرس کردیم. خیلی آسان نیست که تمام زمان بازی را پرس کنیم. هیچ باشگاهی حتی رئال و بارسا هم نمی توانند 90 دقیقه پرس نمایند. نیمه دوم وقتی دو بر صفر شدیم دفاع چپ و راست ما دیوانه وار حرکت می کردند و باید کنترل بیشتری می داشتیم و باهوش تر بازی می کردیم. نیمه دوم مثل مسابقه بوکس بود. ما تراکتور را می زدیم و تراکتور هم ما را می زد. من از بازیکنان بیشتر می خواستم کنترل بازی را در دست داشته باشند و همه چیز خوب بود ولی باید باهوش تر می بودیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد مسائل اقتصادی باشگاه گفت: اطراف باشگاه باید سطح توقع شان را پایین بیاورند چون همه از شرایط باشگاه مطلع هستند. بازیکنان من تا زمانی که اینجا هستم همواره باید بالا را نگاه نمایند، ولی کسانی که باید یاری حال باشگاه باشند یاریی به حال ما نمی نمایند. امروز مردم واقعا دیوانه وار یاری حال ما بودند و از حمایت و راضیی آنها لذت بردم. وقتی شما متوجه می شوید که تیمی مثل تراکتور چنددرصد دریافتی داشته ، اطرافیان ما باید سطح توقع شان را پایین بیاورند و به همین خاطر باید به بازیکنانم تبریک خاص بگویم چرا که کار می نمایند و می جنگند بدون اینکه هیچ دریافتی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 648

به "خوزستان، اسکوچیچ: اطرافیان باشگاه نفت باید سطح توقع شان را پایین بیاورند، نیمه دوم مثل مسابقه بوکس بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، اسکوچیچ: اطرافیان باشگاه نفت باید سطح توقع شان را پایین بیاورند، نیمه دوم مثل مسابقه بوکس بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید