دانشگاه فردوسی میزبان شانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران

شانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران 6 و 7 شهریور 1398 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

دانشگاه فردوسی میزبان شانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران

به گزارش خبرنگاران، شانزدهمین دوره کنفرانس رمز ایران با هدف هم افزایی دانش پژوهش گران و صنعت گران حوزه امنیت اطلاعات و رمزشناسی و نیز انتشار یافته های نو و بدیع در این زمینه، در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

آشنایی و ارتباط استادان، پژوهشگران، صنعت گران، مدیران و کلیه علاقه مندان این حوزه، بررسی چالش های علمی و اجرایی در فرآیند کاربری این فن در فضای مجازی و تأکید بر امن سازی فضای تبادل اطلاعات در کشور از دیگر اهداف برگزارنمایندگان است.

با توجه به گسترش اینترنت اشیاء در کشور و کاربردهای آن در صنایع مختلف در سال های اخیر، موضوع امنیت اینترنت اشیاء به عنوان محور ویژه علمی- ترویجی برای کنفرانس انتخاب شده است تا فضای تعامل بیشتری برای ارتباط میان دانشگاهیان، محققین و صنعت گران کشور در این حوزه ایجاد شود.

از کلیه پژوهش گران دعوت می شود مقاله های خود را که حاوی آخرین نتایج تحقیقات علمی در یکی از محورهای کنفرانس یا سایر زمینه های مرتبط است، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

انجمن رمز ایران از این پس علاوه بر فراخوان متداول بهاره خود یک فراخوان پاییزه نیز برای دریافت مقاله ها اعلام می نماید. اولین فراخوان پاییزه انجمن برای ارائه مقاله ها در کنفرانس شانزدهم به شرح زیر اعلام می شود:

آخرین مهلت ارسال مقاله ها در فراخوان پائیزه: 30 آذر 1397

اعلام نتایج داوری فراخوان پائیزه: 30 دی 1397

به مقاله های پذیرفته شده پس از ثبت نام در کنفرانس گواهی پذیرش اعطا می شود و ارائه مقاله ها در زمان برگزاری کنفرانس صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دانشگاه فردوسی میزبان شانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه فردوسی میزبان شانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید