علت ترافیک صبح امروز تهران چه بود؟

به گزارش سافاری رو، میزان نوشت: رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: تاخیر در ساعت کاری ادارات و اجرا نشدن طرح ترافیک علت ترافیک صبح امروز بود.

علت ترافیک صبح امروز تهران چه بود؟

شب گذشته، اولین مراسم احیای شب قدر با وجود ویروس کرونا در پایتخت برگزار گردید. این مسئله همانند سال های گذشته باعث بازگشایی دیرتر ادارات و صنوف مختلف در روز بعدی شد، اما امروز صبح، تهران ترافیک سنگینی را که در روز های اخیر بی سابقه بود را تجربه کرد.

سرهنگ رازقی در مصاحبه با میزان با اشاره به ترافیک امروز صبح تهران گفت: صبح امروز با توجه به اینکه ساعت شروع کار صنوف و ادارات تغییر نموده بود، از ساعت 8 و نیم صبح به یکباره ترافیک سنگینی در خیابان های شهر ایجاد شد؛ به طوریکه در خیابان های مرکزی، طول ترافیک به 40 کیلومتر رسید.

وی اضافه نمود: ساعت 9 صبح، حجم تردد در عظیمراه ها افزایش یافت و ترافیک سنگینی در اتوبان ها هم ایجاد شد، بنابراین در کل شهر تهران بار ترافیکی سنگینی به وجود آمد.

این مقام انتظامی ادامه داد: جذب این بار ترافیکی دو ساعت به طول انجامید و ساعت 11 حجم تردد ها به حالت عادی بازگشت.

وی درباره علت ترافیک صبح امروز اظهار کرد: به نظر می رسد تاخیر در بازگشایی ادارت و صنوف، اجرا نشدن طرح ترافیک و استفاده بیشتر مردم از خودروی شخصی علت ترافیک امروز بود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران عظیم با اشاره به طرح ترافیک گفت: با اجرا نشدن طرح ترافیک، مردم از خودروی شخصی استفاده نموده و خیابان های مرکزی هنوز شلوغ هستند که این مسئله به امری طبیعی تبدیل شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1116

به "علت ترافیک صبح امروز تهران چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت ترافیک صبح امروز تهران چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید