گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، امینی: بانوان قایقران فعل خواستن را صرف کردند، شاید از جاور در مربیگری استفاده کنیم

به گزارش سافاری رو، رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: بانوان قایقران فعل خواستن را صرف کردند ولی درباره مردان این طور نبود.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، امینی: بانوان قایقران فعل خواستن را صرف کردند، شاید از جاور در مربیگری استفاده کنیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غلامرضا امینی درباره نتیجه روئینگ سواران گفت: از نتایجی که کسب شده خیلی راضی نیستم، دلیل آن هم زحماتی است که مربیان و ورزشکاران کشیده اند. از طرفی خیلی خوشحالم که مربی ایرانی توانست به برنامه ما جواب دهد. مدال های ما توسط افشین فرزام و بهناز مرادخانی دو مربی ایرانی کسب شده است. اطمینان به این عزیزان باعث خوشحالی من شد امیدوارم در آینده نزدیک مشابه همین اتفاق را برای پسران داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل موفقیت بانوان روئینگ نسبت به مردان چیست نیز مطرح نمود: دو دلیل می توانم بگویم، یکی اینکه بانوان با اراده خیلی قوی به مسابقات ورود و فعل خواستن را صرف کردند احساس می کنم درباره مردان این فعل نبود ضمن اینکه من از لحاظ فنی حق ندارم دخالت کنم و کمیته فنی باید این موضوع را بررسی کند. احساس می کنم در برخی مواد ما احساساتی عمل کردیم.

امینی درباره مربیان تیم گفت: واقعیت این است که خیلی دوست دارم از مربیان ایرانی استفاده کنیم الان در آب های آرام هم همینطور است، اصل مربیان ما ایرانی هستند و شفر را به عنوان مشاور در کنار تیم داریم. مطمئنم اگر مقداری بیشتر به بحث آموزش توجه داشته باشیم مربیان ایرانی خیلی خوب هستند. باید با هیئت رئیسه فدراسیون صحبت کنم که سکان تیم مردان را هم مجددا یک مربی ایرانی در دست داشته باشد.

وی درباره برنامه بعدی فدراسیون برای روئینگ سواران نیر مطرح نمود: ما به فاصله یک ماه بعد از اینچئون هم اردوهای مان را آغاز کردیم. مطمئنا این اتفاق را هم برای کسب سهمیه المپیک و هم برای بازی های آسیایی بعدی که در چین است خواهیم داشت، چون مسئولان عالیرتبه ورزش کشور کمیته ملی المپیک و مردم ورزش دوست ما از قایقرانی انتظار مدال دارند. فدراسیون هم باید کوشش خود را بیشتر کند تا این مدال ها را پررنگ تر کنیم.

رئیس فدراسیون قایقرانی درباره خداحافظی مهسا جاور نیز بیان نمود: جاور یکی از بهترین و خوش اخلاق ترین ورزشکاران ما است. شاید او از ورزش قهرمانی خداحافظی کند ولی او از خانواده قایقرانی است و ما تمام کوشش مان را می کنیم که او را نگه داریم. با او صحبت می کنیم تا اگر شرایطش را داشته باشد از او در مربیگری استفاده کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 653

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، امینی: بانوان قایقران فعل خواستن را صرف کردند، شاید از جاور در مربیگری استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، امینی: بانوان قایقران فعل خواستن را صرف کردند، شاید از جاور در مربیگری استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید