استارتاپ

نظافت خانه را به روبات گری بسپارید

روبات Gary، خانه شما را تمیز نموده و همزمان با سرو غذا، گل ها و گیاهان آپارتمانی را نیز آبیاری می نماید.

26 آبان 1400

اپل واچ سری 7 به گفته ی تحلیلگر بلومبرگ سنسور فشار خون ندارد

در روز سه شنبه نشریه Nikkei Asia با منتشر کردن گزارشی مدعی شد که اپل در اپل واچ سری 7 سنسور مربوط به اندازه گیری فشار خون را قرار داده است. این گزارش همچنین نشان می داد که وجود این سنسور و همچنین استفاده از طراحی تازه باعث افزایش پیچیدگی و به وجود آمدن مشکل هایی...

12 شهریور 1400

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه صنعت نان و غلات برگزار می کند

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان، با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

25 تیر 1400

حمایت از نوآوری ها برای مقابله با کرونا تا توسعه شرکت های دانش بنیان، چه اقداماتی برای گسترش حوزه سلول های بنیادی انجام شد؟ خبرنگاران

سلول هایی با توانایی منحصر به فرد در بدن ما وجود دارد. سلول های بنیادی. این روز ها در حوزه علم و فناوری نامشان را زیاد می شنویم.

1 اردیبهشت 1400

اینترنت اشیا را وارد کسب و کارت کن

این روزها اینترنت بر همه ارکان زندگی ما سایه انداخته و دنیای ما را با سال های گذشته به کلی متفاوت کرده است. اما حالا وقت آن رسیده که با تحول بعدی یعنی اینترنت اشیا نیز بیشتر آشنا شویم.

14 فروردین 1400

ویروس کرونا کدام استارتاپ ها را توسعه داد؟

در این گزارش چهار استارتاپ که به واسطه شیوع ویروس کرونا با استقبال خوبی از سوی کارآفرینان رو به رو شدند را معرفی کرده ایم.

11 اسفند 1399

کمیته ملی گردشگری خوراک شروع به کار کرد

مدیرکل دفتر همکاری و توافق های ملی گردشگری از شروع به کار کمیته ملی گردشگری خوراک اطلاع داد.

7 آذر 1399

برگزاری نخستین استارت آپ مجازی کشور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برگزاری اولین استارت آپ مجازی کشور، در حوزه فرآورده های لبنی گفت: برگزاری استارت آپ مجازی نقطه عطفی است که نویدبخش عدم توقف فعالیت ها در هر شرایط است.

21 مرداد 1399

چرا هلیفکس دوست داشتنی ترین شهر کانادا است

کانادایی ها مردمی دوست داشتنی هستند؛ در واقع طبق تحلیل های توییتر (که به احتمال زیاد درست است) کانادایی ها مهربان ترین مردم دنیا هستند. و اما دوست داشتنی ترین شهر کانادا کجاست؟ نظرسنجی جدید می گوید، هلیفکس، بزرگترین شهر نوا اسکوشیا که در بین پانزده شهر...

13 شهریور 1398

فعالیت بیش از 6هزار استارت آپ در کشور، تقویت زیست بوم کسب و کار نو

دکتر اسماعیل قادری فر در مصاحبه با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت استارت آپها در کشور گفت: استارت آپ ها باید در بازار فعالیت نمایند و با الگوهای های نوآورانه و پرهیز از ایده های تکراری فعالیت نمایند.

23 تیر 1398

برگزاری نخستین استارت آپ دیجیتال سلامت در کشور

مدیرکل توسعه فناوری وسلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه اندازی نخستین استارتاپ دیجیتال سلامت با هدف همگرایی و بهره گیری از استعدادی های درخشان در بخش های مختلف علمی و تحقیقاتی خبرداد.

27 خرداد 1398

طرح های بوم گردی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت عوارض تغییر کاربری معاف شدند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در سال های اخیر استفاده از بناهای قدیمی روستایی به عنوان یک فضای گردشگری در قالب طرح های بوم گردی مورد توجه قرار گرفته است.

18 دی 1397