سرانجامِ چارت جدیدترین وزارتخانه به کجا رسید؟

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گوید: چند پیشنهاد برای چارت وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهیه شده و در حال رفت و برگشت با سازمان استخدامی است تا بتوان آن را زودتر نهایی کرد.

سرانجامِ چارت جدیدترین وزارتخانه به کجا رسید؟

به گزارش خبرنگاران، بعد از کش وقوس های فراوانی که برای وزارتخانه شدن دستگاه عریض و طویل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وجود داشت و رفت و آمدهای زیادی که سرانجام این سازمان را به دستگاهی با قدری قدرت بیشتر تبدیل کرد، در دوم مهر امسال ولی تیموری - معاون گردشگری وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی - در آستانه فرا رسیدن روز جهانی جهانگردی، در نشست خبری این روز جهانی، درباره ایجاد ساختار این وزارتخانه اعلام کرده بود؛ ساختار آینده این وزارتخانه به مطالعه بیشتر نیاز دارد و در لحظه نمی توانیم درباره آن تصمیم بگیریم. مجلس هم یک سال وقت داده است ساختار مناسب مشخص شود.

اکنون بعد از گذشت سه ماه از تصویب ایجاد وزارتخانه، علی اصغر مونسان - نخستین وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی - در پاسخ به خبرنگار خبرنگاران درباره روند تهیه چارت وزارتخانه به کجا رسیده است، می گوید: قانون یک سال به وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فرصت داده تا با آماده کردن چارت، شرح ماموریت های جدید را مهیا کرده و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند..

او ادامه می دهد: در حال حاضر نیز چند پیشنهاد برای تهیه چارت تهیه شده و در حال رفت و برگشت با سازمان استخدامی کشور درباره آن هستیم، امیدواریم به زودی بتوانیم چارت را نهایی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 3 دی 1398 شناسه مطلب: 676

به "سرانجامِ چارت جدیدترین وزارتخانه به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجامِ چارت جدیدترین وزارتخانه به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید