ماجرای شیر مادر، نان پدر حلالت چیست؟

به گزارش سافاری رو، خبرنگاران: ماجرای بامزه جمله شیر مادر نان پدر حلالت از زبان هادی عامل در فضای مجازی جنجال کرد.

ماجرای شیر مادر، نان پدر حلالت چیست؟

به گزارش خبرنگاران، خلاصه ای از حضور هادی عامل در در برنامه چهل تیکه در فضای مجازی منتشر شد. این قسمت از برنامه چهل تیکه از زمانی که منتشر نده بود هم پر بازدید شده و همین چند سکانس از این قیمت با حضور دو چهره ورزشی معروف مورد توجه مردم نهاده شد.

حالا می زنه زیر کتفان حریف، مایه سر زیر بغلو در اختیار می گیره، می ره که پای حریفو از تشک خارج کنه، باید در خاک بخوابه، شیر مادر و نان پدر حلالت دلاور.... این ها بخش هایی از گزارش هادی عامل از کشتی هادی ساروی بود که در این بازی کشتی گیر ما مدال برنز گرفت. این استفاده از واژگان نو و گزارش پرشور هادی عامل واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت.

کاربری نوشت: چقدر هادی عامل کشتی رو خوب گزارش می کنه، پرشور و حال و غرور آمیز. دید پهلوانی داره و موقع باخت از زحمت هایی که ورزشکارا کشیدن تشکر می کنه. توصیفات عالی از کشتی گیر و شهر زادگاهش. تن صداش رو هم کنترل می کنه شیر مادر و نان پدر حلالت آقای عامل.

کاربر دیگری نوشت: صبح های زود که می خوام بیدار بشم، صدای هادی عامل توی ذهنم پلی می شه که می گه: باید خودشو از تشک جدا کنه این چغر بد بدن! کاربری هم نوشت: یه پای جذابیت کشتی به گزارشای هادی عامله. کاربر دیگری هم نوشت: هادی عامل یه جوری می گه چه کشتی گرفتیم که انگار خودش خاک نموده حریفو بقیشو داده دست کشتی گیرمون از این جا به بعدو اون برونه. یکی دیگر از کاربران علت پیروز بودن هادی عامل و دیگر گزارشگران پیروز را در برند سازی و استفاده کلمات خاصی می داند که خودشان آن ها را می سازند.

منبع: رکنا
انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2053

به "ماجرای شیر مادر، نان پدر حلالت چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای شیر مادر، نان پدر حلالت چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید