تعاریف و اصطلاحات

چمدان هایی که بلای جان صنایع دستی ایران شده اند

ایسنا/ این خبر درباره سخنان پژوهشگر صنایع خلاق و مدرس دانشگاه با موضوع چمدان هایی که بلای جان صنایع دستی ایران شده اند، ارائه شده است.

18 شهریور 1399

ورزشکارانی که گرفتار کرونا شده اند

روزنامه شهروند: در روز هایی که یکی یکی تمامی رویداد های ورزشی دنیا برای جلوگیری از شیوع کرونا لغو می شوند و حتی نگرانی درباره تعویق یک یا دو ساله المپیک هم وجود دارد، بعضی از ستاره های ورزش در دنیا به این ویروس خطرناک مبتلا شدند؛ اتفاقی که در روز های...

10 شهریور 1399

جلیلی: تعریف اشتغال با یک ساعت کار در هفته شوخی است ، 3 راه حل دولت سایه برای ایجاد اشتغال

عضو مجمع تشخیص مصلحت با انتقاد از این سخن که هر کس یک ساعت در هفته مشغول به کار باشد، شاغل محسوب می شود، گفت: اگرچه ممکن است در جایی اشتغال، این گونه تعریف شده باشد، اما واقعیت این است که این را نمی توان اشتغال نامید.

20 مرداد 1399

راهنمای جامع گوگل آنالیتیکس تحلیل عمیق کسب وکار شما

بعد از طراحی سایت و ورود به دنیای اینترنت، باید بتوانید همیشه در راستای تغییرات مثبت و افزایش کاربران و مشتریان خود گام بردارید.

9 مرداد 1399

سینک گرانیتی بخریم یا نه؟ قبل از خرید مزایا و معایبش را بدانید!

شاید اگر چند سال به قبل بازگردیم برای انتخاب سینک ظر شویی آشپزخانه خود کار بسیار ساده ای پیش رو داشتید و صرفاً باید از میان انواع سینک های استیل و فولادی یک مدل و طرح باب میل خود را انتخاب می کردید، اما خب امروزه بازار گسترش یافته است و سینک هایی با جنس...

10 تیر 1399

هوک: نمی توانیم از مکانیسم ماشه برای برگرداندن تحریم ها استفاده کنیم

وزیر خارجه آمریکا در حالی به دنبال استفاده از بند های برجام برای بازگرداندن تحریم های بین المللی علیه ایران است که مقام های آمریکایی در گذشته اعتراف نموده اند خروج از برجام این امکان را از آن ها سلب نموده است.

2 تیر 1399

جنگ افغانستان بزرگترین شکست انگلیس، رهبران نظامی لندن در محاسبات اشتباه کردند

خبرنگاران: جان سر پیتر وال رئیس سابق ارتش انگلیس اعتراف کرد که لندن در محاسبات خود برای اعزام نیرو به جنگ افغانستان برای دستیابی به اهداف خود در این کشور اشتباه کرد و این امر منجر به یکی از بزرگترین شکست های این کشور شد.

10 بهمن 1398

شهری در ایتالیا با خانه های 6 هزار تومانی!

اولولای ایتالیا | Ollolaiاگر تا حالا همواره رویای داشتن یک خانه در ایتالیا را در سر می پرورانده اید اما به دلایل اقتصادی پیروز نشده اید، الان وقتش رسیده! خانه ای در حومه های شهری ایتالیا با خانه های چندین هزار ساله، اصلا فکرش را هم می کردید که کسی بتواند در...

5 بهمن 1398

پرسش های متداول در مورد سافاری

اگر از آنهایی باشید که دلتان میخواهد وقتتان را در طبیعت بگذرانید، واژه سافاری را به خوبی میشناسید، اما ممکن است باز هم سوالاتی ذهنتان را مشغول نموده باشد که در ادامه به برخی از سوالات رایج در مورد سافاری خواهیم پرداخت.

8 بهمن 1397