بازاریابی و فروش

شورای ترک سکوی پرتاب ترکیه به بازارهای نظامی منطقه

ترکیه به دنبال گسترش بازار فروش محصولات نظامی خود بوده و روی کشورهای آسیای مرکزی به عنوان یکی از مسیرهای توسعه صادرات نظامی خود حساب باز نموده است.

18 اردیبهشت 1400

اینتر برنامه ای برای فروش بارلا ندارد

باشگاه اینتر تمایلی به فروش هافبک ایتالیایی خود ندارد.

17 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پلیس با خودروهای فروش کالا در حاشیه محورهای اصلی برخورد می نماید

تهران- خبرنگاران- رئیس پلیس راه پایتخت گفت: با توجه به مسائل متعدد خودروهای فروش کالا در حاشیه محورهای اصلی، از ابتدای امسال تیم های این پلیس با تذکر و اعمال قانون، در راستای ساماندهی این مساله هستند.

10 اردیبهشت 1400

قیمت روز گوشی موبایل در 18 فروردین

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 18 فروردین را مشاهده می کنید.

8 اردیبهشت 1400

جنگنده سوخو-57 روسیه کابوسی برای ناتو

یک گزارش آمریکایی یادآور شده که ظهور هواپیمای سوخو-57 روسیه در نیروهای مسلح ترکیه، با توجه به ویژگی های خاص این جنگنده، کابوسی برای کشورهای عضو ناتو خواهد بود.

27 فروردین 1400

بلینکن: روابط با چین بزرگترین امتحان ژئوپلیتیک ماست

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر امور خارجه آمریکا گفت در نشست آلاسکا با مقامات چینی، مسیرهای همکاری با چین تعیین خواهد شد.

23 فروردین 1400

تراکتور و زنوزی در خواب زمستانی

با از دست دادن حاجی صفی و فروش آن به تیم رقیب حالا کار تراکتور سخت تر شده و مالک متمول این تیم گویا قصد ندارد ستاره ای را برای تیمش جذب کند.

22 فروردین 1400

داستان حقوق مولفان در ایران

هفته قبل به یارانه به عنوان اولین مساله در فهرست مسائل صنعت نشر کشور و آسیب شناسی آن پرداختیم.

21 فروردین 1400

میوه گران نمی گردد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران وعده داد قیمت مرغ متعادل گردد، میوه گران نگردد و از انعقاد تفاهم نامه ای بین سازمان صمت استان تهران، اتحادیه باغداران دماوند و اتحادیه بارفروشان تهران با حداقل سود و به وسیله شبکه ای توزیع و اعضاء اتحادیه...

18 فروردین 1400

سامسونگ رتبه پنجم بازار جهانی تراشه گوشی موبایل را کسب کرد

سامسونگ بزرگترین سازنده تراشه های حافظه است ولی از نظر پردازنده های موبایل در رتبه پایین تری قرار گرفته است. این کمپانی در تلاش است با ارائه تراشه های اگزینوس برای دیگر شرکت ها موقعیت خود را در این حوزه بهبود ببخشد ولی هنوز موفقیت قابل توجهی به دست نیاورده...

17 فروردین 1400

اینترنت اشیا را وارد کسب و کارت کن

این روزها اینترنت بر همه ارکان زندگی ما سایه انداخته و دنیای ما را با سال های گذشته به کلی متفاوت کرده است. اما حالا وقت آن رسیده که با تحول بعدی یعنی اینترنت اشیا نیز بیشتر آشنا شویم.

14 فروردین 1400

بانک ها چقدر وام دادند؟

بررسی عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور بیانگر این است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در آذر سال جاری در مقایسه با اسفند سال گذشته رشد 30.8 درصدی داشته است.

11 فروردین 1400

پیش بینی بورس فردا 18 بهمن 99 ، فرایند نزولی ادامه دارد؟

به گزارش خبرنگاران، شاخص کل بازار سهام کانال یک میلیون و 200 هزار واحد را از دست داد و نمادهای شاخص ساز با فشار فروش همراه بودند، با این شرایط بورس فردا چه خواهد شد؟

27 اسفند 1399

رونمایی از سوبارو BRZ مدل 2019

سوبارو از مدل 2019 خودروی کوپه BRZ در ژاپن رونمایی کرد که بهینه سازی هایی در مقایسه با مدل سال گذشته دارد.

22 اسفند 1399

قیمت انواع خودرو خارجی در بازار امروز 13 بهمن 99؛ بازگشت گرانی!

ارزیابی بازار خودرو های پرطرفدار وارداتی نشان دهنده آن است که برخی از مدل ها در بازار رشد قیمت 170 تا 250 میلیونی قیمت داشته اند.

18 اسفند 1399

قیمت کوییک اس اعلام شد

قیمت کوییک اس برای سه ماهه سوم سال توسط شورای رقابت اعلام شد.

5 اسفند 1399

تلویزیون درباره دزدی ماهواره ها روشنگری کند

الان می گوییم یادش بخیر! روزهایی بود که تمام نگرانی مان به قاچاق فیلم ها روی دی وی دی محدود می شد؛ قاچاقی که هرچند آسیب زننده و ضررآفرین بود اما به چند سرپل خانگی که با سیستم هایشان فیلم ها را کپی می کردند ختم می شد و احیانا از چندده هزار نسخه بالاتر نمی...

4 اسفند 1399

مذاکره ایران و کره جنوبی برای آزادسازی دارایی های ایران

به گزارش خبرنگاران، این مقام وزارت خارجه کره جنوبی که نامش فاش نشده است روز سه شنبه به یونهاپ گفت: با توجه به چراغ سبز آمریکا به این کشور برای فروش واکسن کرونا به ایران، تهران و سئول سرگرم گفت وگو در خصوص آزادسازی پول های مسدود شده ایران در بانک های کره...

23 بهمن 1399

جنایت اینستاگرام و بهره برداری سیاسی از فیلترینگ

به گزارش خبرنگاران، سی و هشتمین نشست هم افزایی فعالان فضای مجازی پاک با موضوع 14 ساله های اینستاگرامی و با محور بررسی معضلات مربوط به استفاده بدون نظارت بچه ها و نوجوانان از فضای شبکه های اجتماعی خارجی، توسط جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک برگزار گشت.

17 بهمن 1399

پاس گل به سیگنال فروشی!

یکی از ارکان پویایی بازار های اقتصادی دسترسی همگان به اطلاعات است. با همین منطق افزایش شفافیت در بازار سرمایه در همه ابعاد آن همیشه ازسوی کارشناسان مورد تاکید قرار گرفته است. در سال های گذشته سعی شد تا برای دسترسی همه فعالان بازار سهام به اطلاعات مربوط...

15 بهمن 1399
تعداد: (128)